Kontakt

Instruktorzy

Marcin BanasińskiMarcin Banasiński

jest praktykującym masażystą – masaż to jego pasja …
Terapeuta metody YUMEIHO®, masażysta dyplomowany, specjalista wielu technik masażu ukierunkowanych na zdrowie, relaks i formę. Absolwent  Policealnego Studium Medycyny Sportowej w Carolina Medical Center, na kierunku technik masażysta.

W masażu Work-site jest praktykiem z  5 letnim doświadczeniem. Samodzielnie współpracował z wieloma pracodawcami zlecającymi  mu tę usługę. Ma doświadczenie zarówno w samym masażu jak i całej jego oprawie.
Zajmuje się m. in. korekcją wad postawy u dzieci i dorosłych, likwidacją bólów kręgosłupa, miednicy, stawów obwodowych, uwalnianiem od napięć mięśniowych, niwelowaniem skutków stresu, rozwiązywaniem problemów w dyskopatii, masażem Work-site – więcej na www.Masazownia.pl. Prowadzi szkolenia z autorskiej pracy z ciałem – Bezpieczny System Terapeutyczny – SEITAI – www.seitai.pl

Jest stwórcą, współwłaścicielem branżowego serwisu dla masażystów – www.Serwis-Masazysta.pl. Jest również inicjatorem i właścicielem Internetowej Encyklopedii Masażu – www.Massapedia.pl

mmarzecMagdalena Marzec

masażystka z kilkuletnim doświadczeniem w pracy w salonach SPA oraz w klinice rehabilitacji, absolwentka Policealnego Studium Medycyny Sportu (Carolina Medical Center) na co dzień zajmuje się masażem relaksacyjnym, klasycznym oraz leczniczym. Jej zainteresowania krążą również wokół kosmetologii, psychologii, jogi, pilatesu oraz medytacji.

Z masażem WorkSite związała się już 4 lata temu robiąc kurs u Marcina Banasińskiego. Od tego czasu pracowała na wielu eventach jako masażystka WorkSite, a od 2 lat praktykuje prace cyklicznie w biurach.

Do swojej pracy podchodzi z pasją i zamiłowaniem, jej głównym kierunkiem w masażu jest relaksacja, którą przenosi również na masaż Work-Site.