Kontakt

Zakończenie cykli warsztatów w 2013 roku

14 grudnia 2013 roku, miały miejsce ostatnie tegoroczne warsztaty z masażu Work-site. Warsztaty te odbyły się w nowym miejscu w Warszawie na ul. Gotarda 16, gdzie mieści się Studio Treningu Personalnego i Rehabilitacji. Myślę, że właśnie tutaj będą odbywać się w 2014 roku kolejne warsztaty doszkalające z tej techniki masażu.

Warsztaty Work-site

Podsumowując działanie szkoły Work-site mogę z dumą napisać, że mamy już 144 absolwentów. W samym tylko roku 2013 warsztaty ukończyło 56 osób a między innymi: Ewelina, Fabian, dwóch Grzegorzów i Tomek ze zdjęcia.

Dziękuję Wszystkim za ciepłe słowa pod adresem tego szkolenia. Będę się starał żeby kolejne były jeszcze lepsze, skrypty bardziej czytelne a przekaz szkolenia jeszcze ciekawszy :-)

Chcę Was jeszcze poinformować, że niebawem stworzę Polski Klub Worksitowców :-) ale o tym, póki co, sza …
pozdrawiam
Marcin