Kontakt

III Pomorskie Sympozjum Profesjonalnego Masażu w Słupsku

18 listopada 2011 w Słupsku…

„…słuchacze dostali kolejną dawkę wiedzy, doświadczenia i przy okazji humoru. Taka formę przekazu zastosował terapeuta,  praktykujący masażysta, terapeuta metody YUMEIHO®…”

„…W swoim wykładzie na temat work-site uczył jak szybko, a zarazem skutecznie pozbyć się napięcia mięśniowego w pracy. Masaż ten jest wykonywany na specjalnie do tego przystosowanym krześle i może być zrobiony niemalże w każdych warunkach. Klientami mogą być pracownicy firm, biur i różnych instytucji jak również każdy potrzebujący skutecznej pomocy w krótkim czasie. Techniki stosowane przez wykładowcę łączyły w sobie relaks, terapie rozluźniające jak i uciski. Bliski kontakt i rozmowa powodują wzbudzenie zaufania, a przy okazji miła przerwę w ciągu intensywnego dnia…”

resztę można doczytać tutaj